Добровільно співпрацюють із рашистами: на Донеччині судитимуть чотирьох зрадників держави

Очолюють псевдооргани на окупованих територіях Донеччини — заочно судитимуть чотирьох колаборантів.

Очолюють псевдооргани на окупованих територіях Донеччини – судитимуть чотирьох зрадників держави

Донецька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно чотирьох громадян України за фактами добровільного зайняття посад у незаконних органах влади на окупованій території.

Встановлено, що з квітня по червень 2022 року, коли частину території Донецької області окупувала ворожа армія рф, колишня директорка одного з комунальних дошкільних навчальних закладів Волноваської міської ВЦА та економіст управління житлово-комунального господарства Світлодарської міської ВЦА, а також ще двоє мешканців Маріуполя і Шахтарська добровільно погодились співпрацювати з загарбниками.

У незаконно створених ворогом органах вони обійняли псевдопосади «завідувачки сектором освіти окупаційної адміністрації міста Волноваха», «начальниці центру зайнятості адміністрації міста Світлодарськ», «голови адміністрації Жовтневого району Маріуполя» та тимчасово виконуючого обов’язки «голови адміністрації Волноваського району» фейкової республіки «днр».

Працюючи на ворога, одна з жінок впроваджує стандарти освіти держави-агресора у навчальних закладах, схиляє педагогів викладати у школах згідно з російською пропагандою та ідеологією, фактично змінюючи історію і розповсюджуючи антиукраїнські настрої серед освітян й учнів, інша — реєструє мешканців та працевлаштовує їх в місцеві органи окупаційної влади.

Обидва чоловіки проводять інформаційно-підривні акції проти України, створюють та реєструють у так званих податкових органах «днр» підконтрольні «установи» та здійснюють інші протиправні заходи, що шкодять державним інтересам та суверенітетові України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev