ФОТО. Символ українського спротиву: у Маріуполі під носом в окупантів місцеві малюють букву "Ї"

У тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі українська літера «Ї» стала символ спротиву. Її малюють у різних куточках міста, як послання окупантам, що Маріуполь, завжди був, є, і буде українським.

У Маріуполі ризикуючи життям під носом окупантів люди малюють

Літера «Ї» стала знаком незалежності та спротиву на окупованих територіях. У Маріуполі вона з’являється у різних куточках міста. Зокрема, в самому центрі біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Маріупольців закликають малювати її у парках, скверах, площах, стовпах, заборах. Щоб показати, що Маріуполь – це Україна!

«Акції “Ї” перетворюється на страшний сон окупаційної влади. Літери з’являються геть не там, де шукають, — зазначає радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. — Маріупольці долучаються до малювання!».

Фото з соцмереж Фото з соцмереж

Маріупольський спротив підтримали українські митці. На знак підтримки художниця з Маріуполя Анастасія Пономарьова і відомий художник Нікіта Тітов створили символічний арт:

Малюнок Анастасії Пономарьової Малюнок Анастасії Пономарьової

Малюнок Нікіти Тітова Малюнок Нікіти Тітова

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev