Фоторепортаж. Москальський мотлох та безлад — що лишилось від «руського міра» у визволених селах під Лиманом

Що, поспішно тікаючи з Лиманщини, полишали російські вояки? 

Москальський мотлох та безлад — що лишилось у визволених селах під Лиманом від «руського міра» / фото: 66 окрема механізована бригада Сухопутних військ ЗС України

На Лиманському напрямі воїни 66 окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗС України гучно гнали рашистів. Очевидці стверджують, що ті навіть не встигали одягнутися у свій мотлох. Так і покидали. Разом із боєприпасами.

Пресслужба бригади створила фотоісторію побуту окупантів, які були змушені тактично передислокуватися з Лиману на нові позиції.  

Рашисти полишили по собі рештки пайків, брудне лахміття, набої, екіпіровку та, що найпотрібніше на позиціях — російські газети на кшталт «красної звєзди».

Водночас у звільненій Зеленій Долині за Лиманом вже запрацювала розборка рашистської техніки — воїни 66 мехбригади поповнюють запаси автозапчастин за рахунок ростехніки.

«Кацапи спішно покидали своїх залізних коней, бо не могли ними пересуватися. Осколками їм побило двигуни. Все решта вціліло і вже поповнює арсенал запасних частин бійцям бригади», — розповідає Ілля, військовий бригади.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev