Куди звертатися, якщо затримують виплати ВПО?

Затримують виплати ВПО? Не чекайте, звертайтесь за роз’ясненнями.

Фото: gettyimages.com

Виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го та 23-го числа, натомість раз в місяць відбувається виплата. 

Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць — це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше. 

«Таким громадянам слід звернутися до органу соцзахисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати причину. «Там зобов’язані вас прийняти — незалежно від того, де саме ви зареєстровані», — зазначають у Міністерстві реінтеграції. 

«Держава прагне всіляко допомогти українцям, які були змушені через війну покинути свій дім. Гроші та житло — дві ключові проблеми, що турбують наших людей. Намагаємось не лише забезпечити вчасно виплати щомісячної державної допомоги з бюджету (2 тис. грн на дорослих і 3 тис. грн на дітей чи людей з інвалідністю). Ми також додатково співпрацюємо з  міжнародними гуманітарними  організаціями,  щоб фінансова підтримка була більш значною. Головна мета – дати людям можливість адаптуватися, облаштуватися на новому місці, знайти роботу, ввійти у більш стабільний ритм життя», — коментує ситуацію Віцепрем’єрка України Ірина Верещук.

Нагадаємо, з жовтня ВПО можуть отримувати послуги за місцем фактичного перебування, адже в Україні була впроваджена Єдина інформаційна система соціальної сфери (ЄІССС).

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev