Людей ховають прямо на подвір`ях: волонтер показав, як живуть люди на прифронтовій Донеччині

Попри смертельну небезпеку українці лишаються жити у прифронтових населених пунктах.

Скриншот із відео

Волонтери час від часу доставляють у небезпечні райони гуманітарну допомогу людям і корм для тварин. Волонтер Денис Христов нещодавно побував у Серебрянці та Переїзному й показав у яких умовах живуть люди.

«Серебрянка знаходиться на кордоні Донецької та Луганської області. От воронка, далі ліс і Кремінна», — каже Христов.

На відео він показав розбитий невеликий будинок. У ньому немає стіни, все решта лишилося: стільці, стіл, диван, різні тканини, посуд. Тут ніхто не живе, росія вбила господаря цього будинку.

«Жила людина, в якої були плани, свої мрії, але окупанти вирішили позбути всього і навіть життя», — каже волонтер.

Доставляючи хліб і корм для тварин, волонтер заїхав до місцевого подружжя, яке підготувало посилку своїй донці у Дніпро.

«Люди живуть за кілька кілометрів від бойових дій і вони ще збирають посилку до своєї доньки. Ну ви просто неймовірні! Може й ви з посилочкою на Дніпро з'їдете?», — запитує волонтер місцевого чоловіка.

Після цього волонтер поїхав у Переїзне, Соледарський напрямок. Місцевий розповів, як тут нещодавно загинула жінка Ольга. Від неї не знайшли нічого, лише два шматки, які захоронили у дворі.


Скриншот із відео

Скриншот із відео

Скриншот із відео


Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev