Медичне обслуговування на межі смерті та отруєння чадним газом: хроніки окупованої Луганщини

Невтішні новини про покращене життя мешканців «народних республік» регулярно з’являються у соціальних мережах. Зокрема медична галузь, яка покликана допомагати, в «лнр» змушує людей хвилюватись за життя близьких.

Медичне обслуговування на межі смерті та отруєння чадним газом: хроніки окупованої Луганщини

«Моєму обуренню немає межі. Нещодавно ледве не втратила близьку людину. Викликали швидку через підвищений тиск. Привезли до Ровеньок. Вийшла неадекватна на мій погляд медсестра та з посмішкою повідомила, що лікаря немає», — повідомляє анонімне джерело у соцмережах.

За наведеними даними медсестра не представилась жінці та у відповідь посміялась.

«Хвилин за 20 вийшов лікар. Також не тверезий. Це мене шокувало ще більше, проте медсестра сказала, що він з реанімації і мені не варто перейматись. Врешті решт ми поїхали до Свердловська. У батька інсульт», — резюмує інформатор.

Інцидент трапився 10 листопада.

У окупованих містах Луганщини самими окупантами вже фіксуються офіційні жертви недолугого забезпечення населення комунальними послугами: у Лисичанську літня жінка на смерть отруїлася чадним газом, намагаючись зігрітися у квартирі. Її чоловік у важкому стані. Там же окупаційні гауляйтери із пафосом рапортують про забезпечення місцевих дровами для приготування їжі замість обіцяного газу в кожну квартиру.

«Насущная потребность этой акции была продиктована необходимостью оперативно помочь людям, у которых в квартирах пока не появился газ», — повідомляють російською окупаційні «владні» джерела.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev