«Ми боремося за майбутнє», — військовий з Горлівки з часів ООС захищає країну від росіян

Військовий на позивний «Боксер» служить у 23 окремій механізованій бригаді на посаді головного сержанта роти. Його рідне місто — Горлівка, яке окупувала росія, і яке захисник мріє повернути.

Військовий «Боксер» — це приклад мужнього захисника, який пройшов крізь втрати, виклики та війну, але залишився незламним. Так про нього пише 23 ОМБр у Facebook.

«До 2014 року він жив у Горлівці - місті, яке було сповнене теплих спогадів, мрій і планів. Його вулиці були домівкою, а люди — сім'єю. Але прийшла війна. Початок АТО змусив його залишити все, що він любив, і переїхати до Харкова. Втім, розлука з рідною землею не зламала його волю», — пише бригада.

У 2018 «Боксер» вперше одягнув військову форму під час строкової служби. Це був його перший крок у нове життя. Згодом, у 2019−2020 роках, він брав участь в Операції об'єднаних сил, захищаючи Україну від агресора.

У 2022 році, коли розпочалося повномасштабне вторгнення, «Боксер» не вагався ані хвилини й став добровольцем, обравши шлях, де кожен день — це випробування. Його мета захистити своїх рідних, своїх друзів і повернути втрачений дім. Сьогодні він — головний сержант. Його обов’язки не обмежуються боєм. Він облаштовує позиції, ділиться знаннями, навчає молодих воїнів бути сильними й рішучими.

«Робота завжди небезпечна. Треба бути пильним, кмітливим і готовим до змін у будь-яку мить. Але найважливіше — це команда. Ми маємо бути впевненими один в одному, знати, що в найважчий момент нас прикриють», — розповідає він.

Попри важкі дні, він мріє про мир й повернення до своїх рідних та близьких людей.

«Я хочу, щоб пам’ять про наших героїв ніколи не згасла. Ми боремося за майбутнє, де наші діти житимуть вільно й щасливо», — додає військовий.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2025 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2025 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev