«Мов море»: з’явився подкаст із казками та історіями про Маріуполь

Маріупольчанка вирішила присвятити п’ять оповідань рідному місту.

Про Маріуполь створили подкаст з казками та історіями

Жінка сама написала їх і вони вже доступні в мережі у форматі подкасту, повідомляє Маріупольська міська рада.

Журналістка з Маріуполя Алевтина Швецова створила серію оповідань про рідне місто. Це 5 історій про рідне місто, які авторка самостійно написала та озвучила. Оповідання вже доступні в мережі, а послухати їх можуть як дорослі, так і малюки. Зокрема, перша казка розповідає про морського котика Паскаля та мартина Мартіна.

«Подкасти зараз дуже популярні, але для дітей молодшого і середнього шкільного віку вибір їх доволі обмежений. Мій син фанатіє від „Книги-мандрівки“, це і надихнуло створити казки про Маріуполь», — розповідає Алевтина.

Фото з особистого архіву Алевтини Шевцової

«Мов море: Казки Маріуполя» — контент не лише для сімейного прослуховування. Автори проєкту сподіваються, що ці записи стануть в пригоді і в освітньому процесі школярів. Адже подкасти можуть використовуватися освітянами на уроках української мови, літератури, історії або позашкільних зайняттях.

«Мов море: казки Маріуполя» доступні у формі подкасту. Якщо ви хочете прослухати оповідання, вибрати зручну для себе платформу, можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше журналістка Алевтина Шевцова запустила великий творчий проєкт про мешканців Маріуполя, аби показати їхнє життя та те, як повномасштабна війна їх змінила.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev