На Сході України ООН проводить конкурс грантів для полегшення наслідків коронавірусу / фото: shutterstock.com
ООН оголосила конкурс грантів для протидії та полегшення наслідків коронавірусу (COVID-19) для неурядових організацій, які здійснюють діяльність на території цільових громад Донецької, Запорізької та Луганської областей.
Проєкти, які будуть реалізовуватися за кошти цього грантового конкурсу, повинні реалізовуватися на території цільових громад, а саме:
— 18 цільових громад Донецької області: Добропілля (Білицьке, Білозерське), Дружківка, Покровськ, Мирноград, Слов`янськ, Сіверська ОТГ, Соледарська ОТГ, Новгородське, Світлодарськ, Мангушський р-н, майбутня Волноваська ОТГ, Вугледарська ОТГ, майбутня Сартанська ОТГ, Великоновосілківський р-н, Красногорівка/Мар'їнка, Авдіївка, Ольгинка, Очеретине.
— 9 цільових громад Запорізької області: Бердянськ, громади Бердянського р-ну, Мелітополь, громади Мелітопольського р-ну (Новенська ОТГ, Семенівська ОТГ), Приазовська ОТГ, Приморська ОТГ, Кирилівська ОТГ, Якимівська ОТГ.
— 19 цільових громад Луганської області: Лозно-Олександрівська ОТГ, Привільська ОТГ, Троїцька ОТГ, Нижньодуванська ОТГ, Біловодська ОТГ, Попасна, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кремінна, смт Красноріченське, Мілове, Станиця Луганська, Новоайдар, Золоте, Щастя, Трьохізбенка, Гірське, Широке, Красна Талівка.
ЧИТАЙТЕ: «Людяність і взаємодопомога»: в Україні оголосили конкурс грантів для протидії коронавірусу
Проєкти, що будуть подані на цей конкурс, мають сприяти попередженню поширення пандемії та пом’якшенню її наслідків через інформування, координацію, збір даних про наявні потреби та проблеми, розвиток онлайн-сервісів та платформ, самоорганізацію людей у волонтерські групи взаємодопомоги, поширенню інформації та розвитку онлайн-сервісів із надання консультацій із попередження та протидії домашньому насильству та/або гендерно зумовленому насильству, мобілізації молодих людей задля покращення їх благополуччя, а також взаємодію громадськості з поліцією та ДСНС з метою забезпечення правопорядку та безпеки під час карантину.
Активності запропонованих проєктів можуть також включати визначення потреб, мобілізацію волонтерів та їх залучення до доставки їжі/медикаментів для людей похилого віку та інших груп, вразливих до коронавірусної інфекції.
У разі якщо у межах таких проєктів буде запронована тісна співпраця чи взаємодія із соціальними службами, це буде вважатися перевагою. Такі проєкти не повинні включати витрати на закупівлю самих продуктів чи медикаментів, проте певний бюджет може бути закладений на покриття витрат, пов’язаних із доставкою та іншими логістичними витратами.
Очікується, що отримані проєктні пропозиції будуть профінансовані у розмірі від 54 000 до 162 000 гривень, проте до розгляду приймаються проєктні пропозиції із будь-яким заявленим бюджетом, і вони будуть розглянуті конкурсною комісією.
Форма заявки для гранту та усі деталі доступні ТУТ.