Окупанти встановили нові правила для в'їзду до Рубіжного

Росіяни посили заходи щодо проїзду до окупованого Рубіжного на Луганщині.

Ілюстративне фото окупованого Рубіжного

З 1 серпня у тимчасово окупованому Рубіжному буде діяти пропускний режим.

Окупаційна «адміністрація» розклеїла відповідні оголошення по місту з переліком обмежень, які діятимуть для в'їзду в Рубіжне, повідомляє телеграм-канал «Трибун|Схід».

В оголошенні вказано, що не пропускатимуть громадян, які не мають реєстрації у місті. Винятком є наявність вагомої причини та оформлена перепустка в «адміністрації». До міста зможуть приїжджати торгові представники, громадяни, які працюють у місцевих установах, організаціях, але за перепустками.

Разом з тим, пропускатимуть громадян, які прямують до податкової інспекції, за умови пред’явлення пакета документів для реєстрації як індивідуального підприємця. Автомобілі, які доставляють гуманітарний вантаж, та громадяни, які його супроводжують, зможуть потрапити до Рубіжного лише за попереднім погодженням з «адміністрацією».

Крім того, до міста буде заборонено в'їзд таксі, якщо водії не мають місцевої реєстрації.

Термін для оформлення перепусток для в'їзду до Рубіжного встановлений до 31.07.2023 року. Термін дії перепустки 31 день.

Фото ТГ-канал Трибун

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev