Отримала посаду від окупантів: на Луганщині викрили чиновницю-колаборантку

Експосадовиця із Сєвєродонецька перейшла на бік окупантів.

На Луганщині викрили чиновницю-колаборантку. Фото СБУ

Колишня очільниця невеликого відділу в Сєвєродонецькій ВЦА сприйняла російське вторгнення як шанс для кар’єрного стрибка. В умовах воєнного стану вона перейшла на бік ворога і обійняла керівну посаду в окупаційній адміністрації, створеній загарбниками в Сєвєродонецьку, повідомляє СБУ.

Встановлено, що чиновниця добровільно погодилась на призначення її так зв. «заступником голови Сєвєродонецької адміністрації лнр».

Нагадаємо, за добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарчих функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованих територіях, закон передбачає покарання – до 10 років ув’язнення з позбавленням права від 10 до 15 років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з можливою конфіскацією майна.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev