Плівка замість скла та суп в обрізаних пляшках: як живе окупована Луганщина

Поки на росії в урочистій атмосфері встановлювали триколори квазіутворень «лднр» і прапори Херсонської та Запорізької областей, життя в псевдореспубліках стрімко «покращувалось»: до Лисичанська привезли плівку, у Сєвєродонецьку та Рубіжному видали «компенсації» за зруйноване житло кільком десяткам мешканців.

Плівка замість скла та суп в обрізаних пляшках: як живе окупована Луганщина

У Лисичанську триває активна підготовка до зимового періоду. Окупанти рапортують про успіхи — замість скла видають людям плівку і вважають, що це дозволить пережити зиму у комфортних умовах.

«Администрация Лисичанска обеспечивает жителей города армированной плёнкой для утепления жилых помещений. Вопреки крикам гауляйтеров о том, что жители освобожденных городов замерзнут этой зимой, власти делают все, чтобы люди комфортно пережили холода», — повідомляють «республіканські» «змі».  

Місцеві гауляйтери хизуються новою татарстанською «похльобочною» в Лисичанську. На опублікованих у соцмережах відео жіночка розсипає їдло по обрізаних пластикових пляшках. За версією пропагандистів, це називається «масштабный проект по предоставлению горячего питания всем жителям Лисичанска». Там же людям видають борщові набори, а дітям — «смачні та корисні» яблука. Ще на початку цього року в Лисичанську можна було без проблем купити смачні манго і ананаси, корисні фейхоа та лічі.

У Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти видають «компенсації» за зруйноване житло. Так, вже аж 38 сєвєродончан та 100 рубіжан отримали виплати, які напередодні псевдореферендуму обіцяли всім.

Людям, які опинились без даху над головою, окупанти пропонують жити у Станиці Луганській в тимчасовому пункті для біженців, повідомляє Луганська ОВА. 120 осіб збираються розмістити у селі Камишне у приміщенні колишньої школи, яку, за інформацією окупаційного гауляйтера пасічника відремонтували за рахунок бюджету Волгоградської області рф.  

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev