Поліг на пекельному Бахмутському напрямку: воїн Андрій Шиян віддав своє життя за Україну
Позивний «Гора». Боєць батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України.
Випускник КПІ імені Сікорського. Разом із побратимами Андрій Шиян організовував чимало патріотичних, просвітницьких і вишкільних заходів. Був членом громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів, пише Український ветеранський фонд.
Він мав бойовий досвід ще з 2014 року, а з повномасштабним вторгненням росіян знову став до строю.
Встиг зробити чимало. Останній бій «Гора» прийняв 13 листопада на гарячому Бахмутському напрямку.
«З першої зустрічі ти став моєю людиною, а трохи пізніше хлопцем, кращим другом, нареченим, чоловіком. Ми почали жити разом, коли зі знайомства не пройшло і двох тижнів, одружились через три з половиною місяці. У нас все було швидко і яскраво. З першої зустрічі ти казав, що як тільки буде велика війна, ти одразу візьмеш знову зброю до рук і підеш захищати Країну. Ти казав, щоби я пишалася тим, що я жінка Воїна, і я пишалася. Щодня, щохвилини, щосекунди. І буду пишатися до свого останнього подиху», — каже дружина Ксенія.
Вічна пам'ять Герою!