Програму пільгових кредитів для учасників АТО/ООС та ВПО удосконалили: деталі

Уряд вніс зміни до програми пільгових кредитів для учасників АТО/ООС та переселенців.

Фото: topdomus.com.ua

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, які передбачені для надання пільгових кредитів внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО/ ООС на придбання житла. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну. Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Зміни передбачають єдині підходи до формування відкритих реєстрів кандидатів на отримання пільгових кредитів від держави. Зокрема, розширено підстави для реєстрації претендентів, які в минулому отримали державну підтримку на будівництво чи купівлю житла, але це майно зараз знаходиться на окупованій території. Йдеться про грошову компенсацію чи пільгові кредити на нерухомість від держави», — зазначила Наталія Козловська.

ЧИТАЙТЕ: Іпотека для ВПО під 3%: відібрано 300 нових переможців — що далі?

Відтак кандидат, який одночасно визнаний учасником АТО і внутрішньо переміщеною особою, зможе обрати як одну, так і дві підстави для реєстрації. Для цього мають бути подані окремі заяви для включення до відкритих реєстрів.

Програмою також передбачено право один раз подати заяву про відмову від отримання кредиту на один календарний рік.

Нагадаємо, програму з надання пільгового кредиту на придбання житла ВПО та учасниками АТО/ООС запроваджено у 2019 році.

Головним розпорядником Програми є Мінрегіон, головним виконавцем — Держмолодьжитло. Програма передбачає, зокрема, кредитування на термін до 20 років під 3% річних.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev