Росіяни змінили напрямок руху військової техніки з Маріуполя

Армія окупантів за останній тиждень уже вдруге надсилає посилення з росії до Гуляйполя.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Раніше рашисти перекидали через Маріуполь техніку і особовий склад здебільшого на донецький напрямок.

У неділю було зафіксовано зміну основного напряму руху військової техніки та живої сили. Було помічено рух техніки, яка рухалася через Маріуполь у напрямку Гуляйполя. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. 

«Щонайменше дві колони вантажних автомобілів та інженерної техніки по 35- 40 одиниць в кожної з боку росії через місто вирушило через село Нікольське в напрям Гуляйполя», - написав Андрющенко. 

Він додав, що за останній тиждень - це друге велике військове посилення з росії в напрям Гуляйполя. 

Андрющенко також повідомив, що через велику кількість розміщених окупантів, в Мангуші запроваджено патрулі з окупантів, виведених із Херсона. По 5 людей на один патруль. 

«Біля районної адміністрації цілий день стоїть БТР із прапором морської піхоти. Гауляйтеру району Борису Тримі надали охорону з поліціянтів та військових. За чутками в середині окупаційної адміністрації серед зрадників. Мангуш чекає на звільнення в січні. Тому - страх та посилена охорона. Бойовий дух на нулі», - додав Андрющенко. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Зайнято всі порожні пансіонати та бази відпочинку: росія значно наростила свій військовий контингент у Маріуполі

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev