Скасування евакуації зі Слов'янська та Бахмута: Кириленко спростував чутки

У соцмережах поширюють інформацію, начебто при загостренні бойових дій буде заборонена евакуація зі Слов'янська та Бахмута.

Евакуація населення/ілюстративне фото "Фокус"

Інформація не відповідає дійсності, а лише підспівує російській пропаганді, заявив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

За його словами на Донеччині з найпершого дня повномасштабного вторгнення триває евакуація населення. Людей вивозять навіть під ворожими обстрілами, постійно і безплатно. Тому голова області закликав довіряти тільки офіційним джерелам інформації.

«Важливо, щоб евакуація була своєчасною. Кожен виїзд під обстрілами — це загроза не тільки для тих, хто виїжджає, але й для тих, хто вивозить. Тому я вкотре закликаю: евакуюйтесь! Евакуюйтесь вчасно! Не чекайте, поки активні бойові дії дійдуть до вашого дому!», — звернувся до мешканців області Павло Кириленко.

Зазначимо, що 10 червня із Покровська вирушить евакуаційний поїзд до Львова.

О 16:30 на станцію у Покровську буде подано евакуаційний безкоштовний поїзд №234/233 Покровськ – Дніпро – Львів.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev