У Луганську “прості смертні” не можуть лягти в лікарню – ліжка “зарезервовані” скаліченими рашистами

Медична реформа на окупованих територіях вийшла на новий рівень – відтепер звичайні мешканці міста та області не можуть лягти на стаціонар у місцеві лікарні. 

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Особливо це стосується травматологічних і хірургічних відділень, оскільки ліжкомісця уже зарезервовані за російськими солдатами. Навіть тоді, коли таких  калічених солдатів ще немає – у лікарні їх вже очікують палати.

“Тепер не можна лягти в лікарню навіть з серйозними захворюваннями, бо місця “зарезервовані”. Всі реанімації забиті під зав’язку, кілька вільних уже зарезервовані наперед. Прям як в готелі якомусь чи на базі відпочинку. Але й потік поранених вояк не припиняється, їх цілодобово везуть із різних напрямів”, – розповідає підписник місцевої спільноти. 

Чоловік зауважує: окрім зарезервованих місць, від медичної таємниці на окупованих територіях теж “відхрестилися”.

“Я спостерігав за хворими орками й помітив дуже цікаву річ. У них на зап’ястях висить кольоровий браслет (не у всіх). Як мені пояснили, якщо браслет червоний, то у нього ВІЛ, якщо білий браслет – гепатит. Тобто ніякої медичної таємниці взагалі немає. І всіх це влаштовує тепер”, – обурюється чоловік.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev