У росії почалися проблеми з ракетами далекого радіусу дії, далі їй буде тільки складніше - британська розвідка

Російська оборонна промисловість не в змозі виробляти передові боєприпаси з тією швидкістю, з якою вони витрачаються.

У росії почалися проблеми з ракетами далекого радіусу дії, далі їй буде тільки складніше

Це обмежить здатність росіян вражати бажану кількість цілей у майбутньому.

Про це у щоденному аналітичному зведенні повідомляє міністерство оборони Великої Британії. Там припускають подальшу деградацію російських ракет далекого радіусу дії.

"Російська оборонна промисловість, ймовірно, не в змозі виробляти передові боєприпаси з тією швидкістю, з якою вони витрачаються. Ці атаки свідчать про подальшу деградацію російських ракет далекого радіусу дії, що, ймовірно, обмежить їхню здатність вражати бажану кількість цілей у майбутньому", – йдеться у зведенні.

У британській розвідці нагадали, що 10 жовтня 2022 року росія випустила по Україні понад 80 крилатих ракет нібито у відповідь за атаку по Керченському мосту. Більш ніж половина цих снарядів було збито, але десятки впали в Києві та інших населених пунктах, вбивши мирних жителів і завдавши шкоди цивільній інфраструктурі.

Раніше  секретар РНБО Олексій Данілов повідомляв, що у росії залишилося менш ніж 30% високоточних ракет від тієї кількості, яка була станом на день вторгнення її військ в Україну, 24 лютого. Він запевнив, що українська розвідка добре відстежує ситуацію щодо залишків ракетного арсеналу країни-агресора.

Зі свого боку міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що росія вже використала більшість своїх високоточних ракет у війні проти України. За його даними, станом на 24 лютого у росії було 1844 ракети, а зараз лишилося 609.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev