В Авдіївці від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка, яку не вивезли з-під обстрілів

Родичі дівчинки не захотіли евакуюватись з міста, яке щодня потерпає від обстрілів росіян.

В Авдіївці від серцевого нападу померла 6-річна дівчинка. Фото волонтера Влада Маховського

У Авдіївці яка постійно перебуває під обстрілами російських окупантів, через серцевий напад померла 6-річна дівчинка. Про це в ефірі телемарафону повідомив голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш. 

«Вночі померла 6-річна дівчинка, попередньо від серцевого нападу. Дівчинка мешкала в Авдіївці з бабусею, мама перебуває за кордоном на заробітках, тато помер. Звечора у дитини почали німіти руки й ноги, вона нікому не сказала. На жаль, немає жодного законного механізму примусово вивозити дітей з міста. Ми постійно звертаємось до нардепів та наполягаємо на тому, щоб прийняли такий закон. Тому, що безвідповідальні батьки наражають дітей на небезпеку», - сказав Барабаш. 

Чиновник наголосив, що місто постійно перебуває під обстрілами російських окупантів, проте багато його жителів відмовляються їхати та нехтують безпекою дітей. Зараз в Авдіївці залишається орієнтовно 2500 жителів, серед яких є діти. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev