Верещук закликала мешканців Донецької області готуватись до евакуації 

Віцепрем’єр-міністерка, міністерка з реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулась до жителів Донеччини з закликом бути готовими евакуюватись у більш безпечні міста.

Верещук закликала мешканців Донецької області готуватись до евакуації /фото Олександр Мєдвєдєв/НВ

Верещук зауважила, що на території Донецької області постійно тривають бої, а росіяни обстрілюють цивільну інфраструктуру. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період. Тому людей треба перевозити до більш безпечних регіонів. Особливо жінок, дітей, людей похилого віку, а також хворих і маломобільних”, – наголосила міністерка.

Тому, додала вона, Мінреінтеграції почало підготовку до евакуації жителів Донеччини.

Зокрема, приймати мешканців сходу готуються західні та центральні області.

Верещук додала, що евакуюватись потрібно зараз, поки є можливість, оскільки є ймовірність опинитись у ситуації, коли не буде доступу до води, тепла, електрики, зв’язку, їжі, ліків та під постійними обстрілами.

“Немає причин так робити. Евакуюйтеся. Вчасно. Тому, будьте мудрими та готуйтеся до евакуації!”, – резюмувала міністерка.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev