Зрадники Артем Косюк, Григорій Бондарєв, Ілля Жидковський
У місцевому телеграм-каналі «Зрадники Луганщини та України» викрили чергових колаборантів. Ці правоохоронці перейшли на бік ворога та надали всю відому інформацію про військових, аби вислужитись перед окупаційною владою.
Перший зрадник — Артем Косюк. Експравоохоронець, який раніше працював інспектором ізолятора тимчасового тримання №1 у м. Сєвєродонецьк. Він зрадив присязі й перейшов на службу ворогові.
Зараз він проходить службу на боці окупантів і задіяний у репресіях проти людей із проукраїнськими поглядами. Чоловік «здав» усіх своїх колишніх колег, які підтримували Україну і не зрадили присязі.
Артем Косюк
Ще один викритий зрадник — Григорій Бондарєв, колишній поліцейський. Раніше працював дільничним офіцером в Щастинському РВП. Після приходу окупантів зрадив присязі, перейшов на бік росіян і вступив на службу до ворога.
Григорій Бондарєв
Наступний — Ілля Жидковський, мешканець Лисичанська та колишній поліцейський. Порушив присягу й перейшов на службу до ворога. Зараз бере активну участь у війні путінських вояк проти України на боці окупантів.
Ілля Жидковський
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!