Від присяги Україні — до вірності окупантам: на Луганщині викрито трьох правоохоронців, які перейшли на бік ворога

Ряди зрадників Луганщини поповнилися новими персоналіями. 

Зрадники Артем Косюк, Григорій Бондарєв, Ілля Жидковський

У місцевому телеграм-каналі «Зрадники Луганщини та України» викрили чергових колаборантів. Ці правоохоронці перейшли на бік ворога та надали всю відому інформацію про військових, аби вислужитись перед окупаційною владою.

Перший зрадник — Артем Косюк. Експравоохоронець, який раніше працював інспектором ізолятора тимчасового тримання №1 у м. Сєвєродонецьк. Він зрадив присязі й перейшов на службу ворогові.

Зараз він проходить службу на боці окупантів і задіяний у репресіях проти людей із проукраїнськими поглядами. Чоловік «здав» усіх своїх колишніх колег, які підтримували Україну і не зрадили присязі.

Артем Косюк Артем Косюк

Ще один викритий зрадник — Григорій Бондарєв, колишній поліцейський. Раніше працював дільничним офіцером в Щастинському РВП. Після приходу окупантів зрадив присязі, перейшов на бік росіян і вступив на службу до ворога.

Григорій Бондарєв Григорій Бондарєв

Наступний — Ілля Жидковський, мешканець Лисичанська та колишній поліцейський. Порушив присягу й перейшов на службу до ворога. Зараз бере активну участь у війні путінських вояк проти України на боці окупантів.

Ілля Жидковський Ілля Жидковський

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev