Від української вишиванки до російського триколора: історія зрадниці з Кремінної

Кремінянка Інна Боярська охоче змінила вишиванку на прапорець окупанта, а посаду начальниці міського відділу культури — на долю колаборантки. 

Від української вишиванки до російського триколора: історія зрадниці з Кремінної

Колишня депутатка Кремінської міської ради від вже забороненої в Україні партії «опзж», ексочільниця відділу культури, керівниця місцевого будинку культури Інна Боярська мала чималу колекцію національного українського одягу, в якому охоче дефілювала офіційними заходами під та з українським прапором.

Показова демонстрація «любові» до України не заважала перебувати у тісних ділових стосунках із одіозним головою Кремінної Володимиром Струком — ідейним реалізатором «руської весни» в смт Ювілейний (Луганськ) та активним пропагандистом ідей «руського міру».

Струка, нагадаємо, було вбито невідомими на початку березня цього року. 

Натепер Боярська отримала посаду в окупаційній адміністрації та продовжує виконувати ті самі обов'язки, що і за часів юрисдикції України, але вже під триколором країни-загарбниці.

«Зараз співпрацює з так званою «новою владою» в обличчі таких самих колаборантів і активно пропагує московську повістку серед місцевого населення», — наголошують регіональні Телеграм-канали. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev