Волонтери знайшли в Часовому Яру двох чоловіків, які мешкали в будинку зі своїм померлим татом. Одного чоловіка вдалося вивезти з-під обстрілів.
Кадри евакуації з Часового Яру. Інстаграм nikolay_offline
13 лютого волонтери, які евакуюють людей з Донеччини, вивезли 4 особи з мікрорайону «Канал», що у Часовому Яру під Бахмутом, розповів на своїй сторінці у соцмережі волонтер nikolay_offline.
Під час відвідин мешканців, благодійники знайшли домівку, де залишалися два сини. Декілька днів вони жили і спали біля свого померлого батька, який лежав на сусідньому ліжку.
«Таке в моїй практиці евакуацій вперше, а бувало всяке. Можливо чоловіки з'їхали з котушок через обстріли або через алкоголь, тут вже самому Богу відомо», — прокоментував волонтер.
Одного з синів вдалося евакуювати, однак другий навідріз відмовився виїжджати.
«Завтра ще раз спробуємо забрати чоловіка і його померлого батька, що залишився, бо так не повинно бути», — додав волонтер.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!