Авдіївка щодня потерпає від обстрілів і штурмів, а рашисти намагаються застосувати тут якомога більше своїх сил, аби просунутись в цьому районі.
Ілюстративне фото з відкритих джерел
Журналісти проєкту «Український Свідок» зробили репортаж, де показали, як живе місто під постійним вогнем росіян.
Люди звідси не хочуть виїжджати, бо «не мають куди». В місті можна побачити багато бродячих тварин та котів, які блукають в пошуках їжі та людей.
Медичний директор Авдіївської лікарні Віталій Ситник каже, що вже не може порахувати кількість потраплянь снарядів. Є дірки у даху, побиті вікна в палатах. Зокрема, усі палати пошкоджені. Віталію, який є єдиним лікарем у закладі, допомагають чотири медсестри, які чергують, та санітарки. Парадоксально, але за останній час, за словами медика, в місті стало більше людей. Поранених та важкотравмованих пацієнтів відправляють до Мирнограда, Покровська та Селидового. В авдіївській лікарні ж піклуються про пацієнтів з легкими травмами: перев’язують та надають першу допомогу.
Бойовим діям заважає ще велика кількість поранених та вбитих, бо цих людей треба вивозити. Військовий із позивним Техас ділиться — росіяни обстрілюють місто хаотично.
Раніше авдіївців евакуювали регулярно, а тепер це відбувається набагато рідше, адже охочих виїхати майже не залишилось. Однак військові переконують, що евакуаційний бус приїде тоді, коли навіть одна людина захоче виїхати.
«Сидимо в підвалі — без туалету, без води. Мерзнемо та вмираємо», — .описує життя в Авдіївці одна з місцевих жительок, яка йде з відром по воду.
Поліція теж залишається у місті.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!