Волонтер Денис Христов доставив харчі та корм для тварин у прифонтові селища на Донеччині. Місцеві кажуть, що з їжею їм допомагають українські військові.
Волонтер відвідав прифронтові селища на Донеччині/ Скриншот із відео
Прифронтові населені пункти щодня потерпають від окупантів. Люди живуть серед розбитих та обгорілих будинків, скрізь вирви та уламки від снарядів. У місцевих немає води, електроенергії та газу. Евакуюватися з цього пекла люди не хочуть.
Чергову поїздку він здійснив у населені пункти по маршруту Суха Балка-Валентинівка-Пантелеймонівка-Олександропіль, що на Донеччині.
Волонтер залишив їжу місцевим та поїхав далі. Евакуюватися ніхто не захотів.
Олексій Захарович/ Скриншот із відео
Скриншот із відео
«Валентинівка. От як завжди високоточними ракетами, бомбами спахують поля», — каже волонтер.
На відзнятих кадрах видно велику вирву, яку зробили окупанти. Місцеві кажуть, що на поле прилетіло ще 5 серпня. Волонтер роздав гуманітарку та корм для тварин і поїхав до Пантелеймонівки та Олександрополя. Там місцеві теж отримали допомогу.
Скриншот із відео
Скриншот із відео
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!