Воювали в Сєвєродонецькому районі: судитимуть п’ятьох луганських бойовиків

Обвинувачувані перейшли на сторону ворога, а після 24 лютого виконували бойові завдання у Сєвєродонецькому районі на посадах стрільців, навідників та кулеметників.

Воювали в Сєвєродонецькому районі: судитимуть п’ятьох луганських бойовиків / фото: Цензор та з відкритих джерел

У 2014 році обвинувачені взяли участь у незаконному референдумі та залишилися на тимчасово окупованих територіях Луганщини. Після того підписали контракти та розпочали військову службу у незаконному воєнізованому формуванні «4 окрема мотострілецька бригада «лнр», повідомляє Офіс Генпрокурора. 

Після 24 лютого луганчани виконували бойові завдання у Сєвєродонецькому районі на посадах стрільців, навідників та кулеметників. Їх затримали на початку вересня 2022 року в районі Білогорівки під час спроби просування на контрольовану територію України.

Наразі обвинувачених утримують у виправних установах. Їм висунули обвинувальні акти за фактами державної зради, участі у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Головне слідче управління СБУ за оперативного супроводу контррозвідників Дніпропетровщини.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev