Місцеві розповідають, що депутатка варила російським окупантам каву, — а ті їй дозволили відкрити кафе на місці колишнього магазину.
Скриншот із відео.
У відео, опублікованому росіянами 29 жовтня, одна з депутаток Селидівської міськради з Українська — Маргарита Іскандарян — заявила на камеру пропагандисту, що вже хоче працювати на користь росії.
«Хочу эвакуироваться, потому что тут страшно. И хочу быстрее получить паспорт российской федерации и работать на пользу россии. Я не зря прожила свою жизнь и наконецто, в 60 лет, буду жить в советском союзе», — заявила депутатка.
На відео Маргарита Іскандарян фігурує з кількома місцевими. Відразу після неї бажання евакуюватися оголошують ще двоє чоловіків — молодий та старшого віку. Молодший — бо страшно, старший — «за сімейними обставинами». Як зауважують у коментарях, молодший — Іскандрян Аркадій Михайлович, її син, який теж заявляє на камеру, що «хоче служити росії».
Після них у кадрі - жінки, які теж хочуть евакуюватися. Кажуть, що хочуть жити в росії. А одна з жінок слізно каже, що причина бажання виїхати з Українська — в тому, що вона «дуже любить росію».
Зауважимо, що серед охочих виїхати окупант відзняв і дитину — дівчинку 2011 року народження, яка навіть не змогла відповісти, з якої причини «хоче евакуюватися».
Станом на сьогодні Маргарита Іскандарян — досі діюча депутатка партії «За майбутнє», оскільки повноважень вона не складала. Ще у січні 2024 року вона подавала щорічну декларацію за 2023 рік, в якій зазначалося, що вона є депутатом Селидівської міськради.
Маргарита Арміковна — скандально відома в Селидівській громаді та самому Українську депутатка, яка неодноразово сварилася з місцевими мешканцями.
Тетяна Масло, донеччанка, зауважує: Маргарита не лише була проросійські налаштована, а й «відмазала» від служби в ЗСУ свого сина, який нібито працював раніше у ДСНС.
«Сина відмазала від ЗСУ, а воно готове служити в рашці. Мало вас СБУ перевіряло», — наголосила жінка.
Водночас за неперевіреними даними серед місцевого населення, жінка нібито не пройшла фільтрацію окупантів, тож невдовзі може з’явитися з відео, де слізно заявлятиме про любов до України.
«Є нові неперевірені дані, що Маргоша з синком не профільтрувались. Чекаємо казку «Як я любила Україну і хотіла шпигувати на її користь в раші» або «Як мене під дулом автомата змусили хотіти в рашу».
Місцеві розповідали, що вона оркам каву варила, — їй дозволили відкрити кафе, де був магазин «Лучіано», — пише Ольга Яковлева.
На фото Маргарита Іскандрян і Руслан Суков, на той час секретар Селидівської міської ради
У її декларації вона заявляла, що має лише одну квартиру, яку отримала у 1996 році. Її площа — 43,10 квадратних метрів. Тож чому вона придбала квартиру вже в період відновленої незалежності України не в росії - невідомо. Чому з 1996 року так і не знайшла «сил і можливостей» переїхати в улюблену росію, а навіть стала місцевою депутаткою — також незрозуміло.
Також у декларації вона зазначена як ФОП. Дохід від зайняття підприємницькою діяльністю за 2022 рік у неї склав 196 477 грн, за 2023 — 296 326 грн.
У 2023 році депутатка придбала автомобіль — «Opel Vivaro» 2005 року випуску. Його вартість на момент придбання склала 312 000 грн. А син — Аркадій — придбав за 9 тисяч гривень мотоцикл «FORTE» моделі 23n 2019 року випуску. До речі, Аркадій Михайлович, згідно з декларацією матері, працював у 13 державному пожежно-рятувальному загоні ГУ ДСНС Донецької області.
Водночас у коментарі журналістам «Вчасно» Галина, місцева мешканка, яка до 2023 року працювала у Селидівській міськраді, зауважила: Маргарита Іскандарян не пропускала російських свят і зустрічала їх із чаркою. Власне, не надто оприлюднюючи любов до рф, вона святкувала й так званий «день захисників вітчизни» уже під час повномасштабного вторгнення, й день росії. А в приватних розмовах заявляла, нібито колись «вони (можновладці України та росії) „перебісяться“ й все буде нормально».
«Особливо ніколи вона не демонструвала, що чекає на росіян чи хоче переїхати в росію. Казала, що любить місто, Донеччину, що тут її дім. Але свята — ті, які Україна відзначає за новим календарем — не святкувала, тільки якщо в компанії. Завжди святкувала за „старим“ календарем, тобто всі російські дати», — пояснює пані Галина.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!