Діти не ходили у школу, бо її знищили ворожі обстріли. Тепер неповнолітніх евакуювали на безпечніші території.
Фото: поліція Донеччини
З прифронтової Донеччини вдалось вивезти ще 15 дітей. Вони залишалися в Очеретиному та двох селах Марʼїнської громади: Єлизаветівці та Катеринівці, повідомляє поліція Донеччини.
Одна з сімей, яких евакуювали, дуже довго не хотіла виїжджати. Батьки пояснювали, що звикли до життя в зоні бойових дій, тож поліцейським довелося докласти чимало зусиль, щоб переконати родину врятуватися з-під обстрілів.
Їхні діти, маленькі школярі Кирило та Христина, вже навіть не ходили в школу — її знищили росіяни. З собою вони забрали домашніх улюбленців — пару папуг. Тепер вони житимуть у безпеці на Вінниччині, де відвідуватимуть шкільні заняття з іншими дітьми.
Зараз евакуація діток триває з інших прифронтових населених пунктів Донеччини. Зокрема станом на 8 листопада залишилося евакуювати 128 дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До позицій росіян 200 метрів: із села Степове біля Авдіївки евакуювали всіх цивільних
Фото: поліція Донеччини
Фото: поліція Донеччини
Фото: поліція Донеччини
Фото: поліція Донеччини
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!