З геометричною прогресією росте захворюваність на COVID в Україні — хворих вже в 6 разів більше. 12 000 хворих за липень, до слова в червні їх було лише 2000. Наразі по країні циркулює десять варіантів «омікрону».
Захворюваність на COVID-19 в Україні зросла в шість разів: МОН затвердило рекомендації щодо вакцинації/фото з відкритих джерел
В Україні за липень зафіксували майже 12 000 випадків захворювання на коронавірус, а у червні їх було 2000. Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін на брифінгу в понеділок, 12 серпня.
Наразі показники захворюваності на COVID-19 в Україні не свідчать про початок епідсезону або необхідність вводити обмежувальні заходи. Зазвичай в Україні спалах захворюваності був у вересні. Наразі по країні циркулює десять варіантів Омікрону.
Схеми вакцинації спрощуються
МОЗ затвердило оновлені рекомендації щодо вакцинації проти коронавірусу. Для більшості людей достатньо одного щеплення, а ревакцинація через 6−12 місяців рекомендована лише групам ризику.
Зокрема для тих, хто входить до групи ризику тяжкого перебігу, передбачено введення більшої кількості доз — тобто ревакцинація через 6−12 місяців.
Схеми вакцинації проти коронавірусу для населення спрощуються: для більшості достатньо зробити 1 щеплення проти СОVID-19. Про це інформує пресслужба МОЗ.
Для тих, хто входить до групи ризику тяжкого перебігу, передбачено введення більшої кількості доз — тобто ревакцинація через 6−12 місяців.
Ревакцинацію рекомендовано робити через 6−12 місяців не усім, а людям із груп ризику:
Одне щеплення (або 2 для окремих груп) — це первинна вакцинація. Всі наступні - ревакцинація.
Особи, котрі в минулі роки пройшли базовий курс щеплення (2 або 3 залежно від вакцини) та зробили 4 або 5 за рахунком бустерне щеплення минулого року, — можуть і надалі безоплатно ревакцинуватись.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!