Здають росіянам проукраїнських жителів: ідентифіковано нових колаборантів з Луганщини

Жителі Луганщини продовжують повідомляти про земляків, які зрадили Україну, перейшли на бік ворога та просувають загарбницькі ідеї на тимчасово окупованих територіях.

Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини

Колаборантів викривають самі ж місцеві, повідомляючі про зрадників через чат-боти. Завдяки небайдужим жителям ідентифіковано нових посібників окупантів. 

Зрадник зі Станиці Луганської — Кириченко Дмитро. Перед тим як піти працювати до «органів виконавчої влади» окупантів працював начальником Станично-Луганського управління Держпродспоживслужби. За інформацією, на бік окупантів чиновник перейшов миттєво. Допоки росіяни обстрілювали Станицю Луганську, той перечекав в окупованому Луганську. Після захоплення селища повернувся на свою посаду, проте під іншим прапором. Також надавав  загарбникам інформацію про людей із проукраїнською позицією та допомагав складати ворогам такі списки. 

Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини

Наступна колаборантка — Шепелегко Валентина Федорівна, яку окупанти призначили головним лікарем Лисичанської поліклініки. На сьогодні лікарів в окупованому Лисичанську залишилося мало, а у її  підпорядкуванні взагалі майже немає. Тому Шепелегко обдзвонює лікарів, які виїхали із Лисичанська шантажує та погрожує звільненням і тим, що рашисти відберуть квартири, якщо вони не повернуться у Лисичанськ і не будуть працювати. За інформацією, продовжує отримувати зарплатню в Україні. Також є інформація, що трудові книжки медпрацівників Шепелегко здала окупантам для лояльності.

Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини

Ще одну зрадницю ідентифікували у Старобільську. Переходченко Анастасія Андріївна — до приходу орків працювала в «Укрпошті» м. Старобільська. З приходом росіян обійняла посаду начальника цеху з обслуговування споживачів «пошти ЛНР». Також, зі слів місцевих жителів, надавала окупантам інформацію про мешканців району з проукраїнською позицією. 

Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини Фото з ТГ-каналу Зрадники Луганщини

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev