Прихисток, який дає людям можливість кілька діб після виїзду із зони бойових дій переночувати, трохи заспокоїтися, а потім їхати далі шукати постійне житло.

Сьогодні зранку росіяни ведуть наступ поблизу Верхньокам’янки та штурмові дії поблизу Лисичанського нафтопереробного заводу.

Нестачу якісних медикаментів на новоокупованих територіях люди відчули майже від початку вторгнення росіян. Після вичерпання запасів медикаментів у аптечних мережах та лікувальних закладах у наявності опинились низькоякісні російські препарати та дженерики відомих фармацевтичних компаній. Інсулінозалежні люди — в критичній ситуації.

Дмитро Фінашин із позивним «Фін» власним прикладом показує, яка сильна жага до життя та до перемоги в наших захисників.

В окупованому Сєвєродонецьку, який українська армія разом з інтернаціональним легіоном утримували понад місяць, з’явилася своя комендатура та «місцева влада». Зі злочинними керманичами у місті утворилася й нова атмосфера гармидеру. 

Ряди зрадників своєї держави активно поповнюють як колишні силовики, так і цивільні люди. Останні активно заступають на службу як до «силових структур» окупантів, так і на «державну» службу в т.зв. «лнр».

У Дніпрі за сприяння Фонду «Східна Європа» у партнерстві з департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації у червні відкрили простір «Coworking Space» для переселенців з Луганської області.

Неофіційно між Україною та окупованою територією Луганщини існує автосполучення, яке контролюється російськими військами. Однак ті, хто виїхав на українські території, називає той шлях водночас і дорогою життя, й дорогою смерті.

Ситуація в Лисичанську наразі нагадує те, що відбувалося в Сєвєродонецьку трохи більше місяця тому, на початку штурму міста, коли починають займатися будинок за будинком.

Лисичанськ атакують із Попаснянського напрямку, в місті багато пошкодженого житла та інфраструктури, два храми.