На Сватівському та Кремінському напрямках ЗСУ просуваються вглиб Луганщини, окупанти намагаються протистояти нашим військовим, проте регулярна «бавовна» заважає їм це зробити.

На тимчасово захопленій території Луганської області російські загарбники вимикають інтернет, аби завадити партизанам, і готуються до масового закриття шахт.

Окупаційні гауляйтери «лнр» встановили тарифи на комунальні послуги у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Кремінському районі. Тарифи введено в дію «вчорашнім» числом. Тобто автоматично всі мешканці окупованих міст стали боржниками. 

Отримали підозри ще дві колаборантки з Луганщини, які заради «посад» в окупаційних органах влади пішли на співпрацю з ворогом і заплямували себе зрадництвом.

На Донбасі російські окупанти продовжують активні штурми та намагаються просунутися на Бахмутському та Авдіївському напрямках, а в районі Сватове - Кремінна Сили оборони України активізують контрнаступальні дії.

У зв'язку з погодними умовами важка техніка може швидше пересуватися Луганщиною. Окрім того, це допомогло нашим військам наблизитись до Кремінної.

Прокурори Луганщини направили до суду обвинувальні акти стосовно двох колишніх чиновників, які обійняли керівні посади у так званих «органах влади» при окупаційній владі рф.

Мешканці міста, російські «воєнкори» та заїжджі публікують у соцмережах фото та відео зі зруйнованого населеного пункту. На світлинах — тотальна розруха серед якої створено осередки здирництва: крамниці із захмарними для містян цінами. 

Двом колишнім українським чиновницям з Луганщини повідомлено про підозру у колабораційній діяльності.

Жителі окупованого міста констатують високі ціни на продукти харчування, недоступні ліки та розбитий асфальт і жаліються на небезпечні умови проживання.