Росіяни планують нові теракти проти об’єктів енергетики. Українців закликають заздалегідь підготуватися. 

Українська команда Op[ti]mum & Roboclub Vugledar у складі Лебедя Олексія, Теличка Микити та Теличка Макара здобула перше місце на одному з найбільших у світі Міжнародних фестивалів з робототехніки Robotex International 2022.

Триває ідентифікація колаборантів, які зрадили Україну та український народ і пішли на свідому співпрацю із окупантами. Паралельно з окупованих територій надходить інформація про долі тих, хто виявив лояльність до загарбників.

20-річний Богдан Петренко навчався на еколога у Харківському автодорожньому університеті на третьому курсі. На початку повномасштабного вторгнення хлопець без вагань пішов на оборону своєї землі і вступив до лав 113-ї бригади територіальної оборони.

В Україні розпочали процес переведення студентів певних категорій на держзамовлення, які вже подали підтвердні документи до 18 листопада 2022 року. 

Аби швидше звикнути до життя на новому місці, внутрішньо переміщені особи мають змогу скористатися ресурсами з онлайн-інформацією чи допомогою.

Вчора, 23 листопада, в Україні відбулися аварійні відключення електроенергії. Тисячі людей залишилися без світла та зв'язку. Що радять робити у такій ситуації?

Регулярно росія влаштовує Україні масовані ракетні обстріли, зокрема, цілячи по об'єктам критичної інфраструктури. Експерти рахують втрати рф та її подальші економічні, політичні та військові перспективи. 

Після 24 лютого переважно всі побратими Володимира Скосогоренка пішли на фронт, а йому через отримані травми в 2014-2015 роках — сказали залишатися у тилу і створювати для них нові робочі місця, щоб було куди повертатися після Перемоги.

Оновлений порядок надання пільгових житлових кредитів для ВПО під 3% річних.