До зими 2022 року Рубіжне не знало, що таке обстріли, вуличні бої, зачистки та повномасштабне вторгнення росії спотворило місто і випалило його вщент.

Попри переважаючі сили противника, захисники Рубіжного виконували завдання з оборони та давали гідну відсіч росіянам. 

В захоплених містах окупанти лише годують людей обіцянками відновити електро-, газо- та водопостачання. Натомість лаштують вигрібні ями, антисанітарні «помиїчні», як самі їх називають, та розповсюджують агітацію всіма можливими каналами.

Проєкт «Економічна підтримка Східної України» оплатить річну оренду виробничих приміщень для Рубіжанської панчішної мануфактури у Львові. Це 1000 квадратних метрів площі, яка повністю відповідає технічним вимогам для виробництва продукції легкої промисловості.

Рубіжне тривалий час знаходиться під контролем росіян та самопроголошеної влади псевдореспубліки. Цивільне населення як може заробляє собі харчі, мешканці прилеглих населених пунктів змушені витримувати тотальні перевірки під час візитів до міста. Саме воно потопає в купах сміття.

Наприкінці червня в Рубіжному окупанти відрапортували про початок роботи «прокуратури лнр». Встигли призначити і виконуючого обов’язки «прокурора» окупованого міста.

Чергове підприємство з Луганщини відновлює роботу на Заході України.

Рубіжанський «Владімір Владіміровіч» став під триколори на Сватівщині.

Російська армія зрівняло промислове місто з землею, перетворивши його на згарище. Місто, яке десятиліттями перебувало під владою регіоналів, а згодом — «опоблоківців» та «ОПЗЖшників», стало руїнами. 

Одна квазіреспубліка зібралася допомогати іншій: Абхазія хоче разом із «лнр» «відновлювати» зруйноване рашистами Рубіжне.