Оперативна інформація станом на 18.00 17.11.2022 щодо російського вторгнення.

Майже 300 світлин рідного міста Ольга Плаксіна зберегла на сторінках альбому. Спочатку вона робила його для себе, але коли сєвєродончани побачили альбом у соцмережах — захотіли такий і собі. Потім почали звертатися мешканці інших міст з такими ж побажаннями. Тепер жінка готується продавати альбом вже про третє місто України, яке нещадно руйнує росія.

Розповідь бійця Бригади швидкого реагування Національної гвардії України про закулісся війни і шанси росії на перемогу.

Окупанти очікують наступу ЗСУ на Сватове, тому останнім часом використовують там так званий «живий щит», прикриваючись цивільним населенням.

Поки на росії в урочистій атмосфері встановлювали триколори квазіутворень «лднр» і прапори Херсонської та Запорізької областей, життя в псевдореспубліках стрімко «покращувалось»: до Лисичанська привезли плівку, у Сєвєродонецьку та Рубіжному видали «компенсації» за зруйноване житло кільком десяткам мешканців.

Мешканцям Рубіжного дають десять днів, щоб узгодити з так званою «адміністрацією» міста заселення до їхніх квартир чужинців. 

Порожні квартири окупаційна адміністрація Рубіжного оголошує внесеними до маневрового житлового фонду.

В окупованому Рубіжному Луганської області військовослужбовці з Чеченської Республіки, які прибули на посилення угруповання, почали виселяти мирних мешканців із приватних помешкань для розміщення своїх офіцерів. 

У Рубіжному невеличка група українських бійців дала бій цілій роті противника, завдавши їм величезних втрат.

Нацгвардієць Балу захищає Україну з 2014 року. З початку повномасштабного вторгнення боєць боронив Луганщину. На тому напрямку росіяни не жаліли гарматного м`яса і буквально закидали наших захисників тілами.