Черговий ворожий удар стався ввечері 12 вересня. Є загиблий і поранена.

Катерина працює у благодійному фонді "Право на захист" та допомагає переселенцям і постраждалим від війни. Наразі вона і сама є переселенкою, проживає у Дніпрі, але при цьому допомагає соціалізуватись та адаптуватись іншим людям. Також жінка намагається підтримувати армію та продовжує жити повноцінним життям.

Армія росії наступала у напрямках Великої Комишувахи, Вірнопілля, Дібрівного, Долини та Богородичного.

Ще одним напрямком на фронті, де активно починають діяти російські окупанти, став Слов'янський. Там вони спробували вдатися до штурму, але невдало.

Російські війська не змогли досягти якихось значних успіхів, незважаючи на концентрацію сил у цьому районі.

З четверга, 23 грудня, буде обмежено або припинено рух транспорту через два аварійні мости, розташовані між районами Східний та Хімік.

Сім років тому українські силовики звільнили ключові міста півночі Донеччини від проросійських окупантів. Повернення у Слов'янськ та Краматорськ українських прапорів стало переломною точкою для багатьох. Українська армія довела, що має достатньо мотивації і ресурсів, аби відстоювати свої землі.

Сім років тому російські окупаційні війська здійснили зухвалий танковий штурм блокпосту № 1 «Рибгосп» у передмісті Слов’янська — селищі Мирному.

Керівника військово-цивільної адміністрації Слов’янська Донецької області має призначити голова ДонОДА Павло Кириленко.

Стали відомі офіційні результати виборів у Слов’янську Донецької області.