До повномасштабного вторгнення Олена Брюховець розвивала бізнес з виробництва продуктів харчування у містах Донеччини. Зараз же підприємниця знайшла в собі сили продовжити власну справу на Галичині. 

Український ветеранський фонд до 5 жовтня приймає заявки на фінансування бізнесу ветеранів.

Українські ветерани та члени їх сімей зможуть отримати кошти на розвиток власного бізнесу.

Світлана Панова очолює товариство з обмеженою відповідальністю «А — Софт Про» під брендом «Ареал» з Краматорська з 2014 року. До цього жінка працювала у готельному бізнесі у Криму. Втім вирішила змінити фах та напрямок розвитку. Чим займається компанія під керівництвом пані Світлани? 

Олег Перепелиця — підприємець з Костянтинівки Донецької області з двадцятирічним досвідом. Чоловік займався виробництвом шпал для ремонту під'їзних шляхів на промислових підприємствах Донеччини. А кілька років тому став виготовляти ще й вулики. Цьогоріч у квітні через війну він змушений був залишити своє місто та перевезти виробництво до Черкащини.

Дизайнерка з Сєвєродонецька створює патріотичні футболки з видами міста.

Вони багато втратили, як і кожен, зіткнулися з безліччю труднощів, але не опустили руки та продовжили свою справу на розвиток економіки країни.

Ганна Ощепкова розвивала вдома, у Краматорську, дитячі центри з 2014 року. Ідея цього бізнесу у Ганни, разом з колегою Іриною Москалець, виникла з власної потреби — для розвитку своїх дітей. Так у місті почали з’являтися центри «Планета знань», де дітям пропонували 26 авторських курсів з раннього розвитку, підготовки до школи, швидкого читання, розвитку логічного мислення, ментальної арифметики та інших. За вісім років таких центрів стало чотири у різних районах міста. Заняття відвідували впродовж року понад 500 дітей.

Науково-виробниче підприємство «Аеромех» переїхало із Кремінної на Луганщині до селища Єрки, що на Черкащині. Заснована у 2001 році у Луганську, компанія вдруге стала переселенкою.

Машинобудівне підприємство з Краматорська «Крамтехцентр», яке переїхало до Дніпра через бойові дії, попри усі складнощі, цього тижня відвантажило замовлення для австрійських партнерів.