Це перший офіційний обласний захід, проведений у  деокупованому Святогірську.

Фенікс був наполовину дворовим котом – вдень гуляв по вулиці, а ночувати приходив в дім до хазяйки Євгенії. З початком повномасштабної війни його сім'я виїхала з міста, тому треба було евакуювати й кота.

Волонтери намагаються врятувати життя двом левенятам, яких евакуювали з Донеччини.

Рубіжанська панчішна мануфактура вимушено релокувалась до Львова через бойові дії на Луганщині та її окупацію. Тамтешні чиновники та волонтери допомагають луганцям облаштуватись на новому місці.

Благодійники українсько-американського фонду запустили програму для допомоги дітям із сімей військових. Кожен охочий може долучитися до збору коштів та фінансувати дитині її потребу. 

Волонтери команди “Ветмаркет Плурітон” з самого початку війни вивозять тварин з-під обстрілів, ризикуючи власним життям. Вони потрапляли в полон, під вогонь снарядів та все одно продовжують рятувати тих, хто не може зробити це самостійно.

До помочі військовим долучаються навіть діти. Аби закрити потреби українських військових, юний Архип з Попасної грає у шахи з перехожими та збирає гроші.

Волонтери рятують тварин із зон бойових дій на Донеччині та Харківщині.

Фандрейзингова платформа United24 запустила проєкт “Азовсталь. Символ незламності” задля збору коштів на підтримку України під час війни.

У Бахмуті в одному з приватних подвір’їв власники залишили зачиненим у клітці ведмедя, без їжі та води. Знесилену тварину знайшли українські захисники, які боронять місто.