Не побоялися їхати у невідомість: цим родинам вдалося вирватися з-під щільних обстрілів та врятувати свої життя.

Завдяки українським та іспанським волонтерам, на Донеччині буде працювати додатковий рефрижератор для перетримки тіл загиблих.

Міноборони за поданням Міністерства ветеранів відзначило найактивніших мешканців Донеччини за їх невтомну підтримку українських військових.

29 квітня автобус, що вивозив людей з Луганщини, був обстріляний росіянами. Доля водія була невідомою декілька діб. Згодом стало відомо, що він потрапив у полон окупантів.

22 липня мешканці Донеччини зможуть безкоштовно евакуюватись з Краматорська до Німеччини.

Жахливі умови утримання, моральний тиск та фізичне побиття — до всього цього представники рф вдаються у так званих фільтраційних таборах на окупованих територіях України. Ті, хто туди потрапив, називають їх концтаборами, з яких вийти вдається не всім.

Від безкоштовної юридичної та медичної допомоги до рестарту бізнесів та вивчення української мови: розповідаємо, як Резиденція «Вільний простір «Little Mariupol» допомагатиме переселенцям, військовим, дніпрянам та взагалі всім, хто цього потребує.

Учора мешканку одного з сіл поблизу Краматорська евакуювали місцеві волонтери. Жінка пережила десятки обстрілів, бачила смерті односельчан. Одну зі смертей — учора, за кілька годин до того, як її врятували з прострілюваного села волонтери.

Після повномасштабного вторгнення 24-го лютого багато українців почали волонтерити. Але є організації, які займались цією справою протягом останніх восьми років. “Восток SOS”  — одна з таких ініціатив, яка продовжила посилено працювати під час російського наступу на Донеччину та Луганщину. Волонтерка Олександра Чугунова розказала нам про евакуацію людей та допомогу від небайдужих закордоном. 

«У часи журби і смутку ви зможете спалити його та метафізично знищити ще одного ворога України»: волонтери з Краматорська проведуть благодійний аукціон із нестандартним призом.