Для українців буде можливість призупинити та «заморозити» кредити за майно, яке через воєнні дії постраждало чи перебуває на тимчасово окупованих територіях. 

Оновлений порядок надання пільгових житлових кредитів для ВПО під 3% річних.

Наразі є два варіанти оформлення пільгової державної іпотеки під 3 чи 7% для переселенців.

Уряд розширив можливості участі в програмі забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

На порталі «Дія» в тестовому режимі запрацювала програма доступного кредитування. Нова державна ініціатива дозволить українцям придбати житло з мінімальним початковим внеском 20% та оформити виплату до 20 років на вигідних умовах.

Прогнозоване окупантами покращення в потрощеному місті за понад пів року так і не настало. Вцілілих будинків у місті – зо два десятки, а тих, у яких можна безпечно жити – одиниці. Однак і цю “дефіцитну нерухомість” рашисти почали привласнювати.

Переселенці, які потребують допомоги з проживанням після переміщення, можуть скористатися програмою забезпечення тимчасовим житлом.

Кабмін вніс зміни до чинного порядку та зняв вікові обмеження для тих, хто хоче поселити у себе переселенців.

Попри повномасштабну війну в Україні продовжує реалізовуватися програма іпотечного кредитування для внутрішньо переміщених осіб.

У «бананових республіках», на які рашисти почали перетворювати раніше успішні українські міста, окупанти вирішили підрахувати збитки, які самі ж і завдали. Щоправда, тепер у всіх руйнаціях хочуть звинуватити саме Україну… І вимагати від нас кошти на відновлення квадратних метрів.