Отримали підозри ще дві колаборантки з Луганщини, які заради «посад» в окупаційних органах влади пішли на співпрацю з ворогом і заплямували себе зрадництвом.

Двом колишнім українським чиновницям з Луганщини повідомлено про підозру у колабораційній діяльності.

Триває ідентифікація колаборантів, які зрадили Україну та український народ і пішли на свідому співпрацю із окупантами. Паралельно з окупованих територій надходить інформація про долі тих, хто виявив лояльність до загарбників.

Жінка з ідеологічних мотивів допомагала ворогу та співпрацювала з спецслужбами росії.

На Луганщині затримано ще двох пособниць окупантів - жінки «здавали» ворогу адреси українських патріотів і допомагали росіянам із розселенням у Невському.

Стали відомі прізвища колаборантів-втікачів з Лимана, які переховуються від українського правосуддя на окупованих територіях.

Росіяни не сприймають колаборантів на тимчасово окупованих територіях ні як рівних, ні як партнерів, ні як колег, а цинічне приєднання Донбасу до росії - чистої води пропаганда і черговий виклик світовій спільноті.

Вони мали чинити правосуддя та шанувати дану українському народу присягу. Натомість служителі юстиції Луганщини стали на бік рашистів, зрадивши Україну.

На деокупованій частині Луганщині співробітники Служби безпеки України затримали одну із організаторів фейкового референдуму рф.

В СБУ повідомили про підозру організаторам так званих “референдумів” на окупованих територіях Донеччини та Луганщини.