«Зливала» росіянам локації ЗСУ в Краматорську: ворожій коригувальниці загрожує довічне

Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одну агентку російської воєнної розвідки (більш відомої як гру), яка наводила ракетно-дронові атаки рашистів по Краматорську та його околицях.

Фото СБУ

Наведенням ворожих ударів займалася 52-річна місцева безробітна, яка потрапила до уваги рашистів через свою знайому з рф.

Як встановило розслідування, агентка «зливала» окупантам локації міських об'єктів, де, на її думку, перебували українські оборонці.

Також вона передавала рашистам інформацію про наслідки російських обстрілів. Зокрема, фігурантка «звітувала» куратору з рф про технічний стан енергооб'єктів, по яких ворог здійснював прицільні удари дронами-камікадзе.

Для збору розвідданих агентка обходила місцевість, а також випитувала додаткові відомості у знайомих під час побутових розмов.

Контррозвідка СБУ викрила агентку, задокументувала її злочини і затримала за місцем проживання. Одночасно з цим було проведено заходи для убезпечення українських об'єктів у зоні ворожої розвідактивності.

При обшуках у затриманої вилучено смартфон, з якого вона підтримувала контакт з діючим співробітником російського гру.

Слідчі Служби безпеки повідомили агентці про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2026 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2026 © ГО "Медіа-Погляд".
Ідентифікатор медіа R40-05538

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev