Щоденно ряди зрадників України поповнюються не лише чиновниками, а й силовиками, які присягали на вірність народу України. Партизани на окупованих територіях ідентифікують колаборантів та надають інформацію журналістам та правоохоронцям.

На жаль, перелік тих, хто зрадив присязі і народу України, поповнився новими прізвищами. Серед нововиявлених колаборантів, що пристали до загарбників — колишні українські поліцейські з Луганщини.

Прізвища колаборантів, які очолили напрямок культури в окупаційній адміністрації Маріуполя, вже відомі. Але є великі сумніви щодо культури цих особистостей.

На Донеччині викрили місцеву мешканку, яка у соцмережах виправдовувала російську військову агресію та підтримувала створення так званої «ДНР».

Колишня депутатка Покровської селищної ради Мангушського району на Донеччині Анжела Клименко перейшла на бік окупантів та очолила один із так званих гуманітарних штабів "Єдиної Росії".

Дружина мера-зрадника Святогірська Бандури очолює Головне управління ДПС у Донецькій області й відома як головна «скрутчиця» ПДВ.

В ефірах російських пропагандистських ЗМІ Бандура відкрито пропагує ідеї “русского мира”, дискредитує ЗСУ та державну владу України.

У Маріуполі залишаються журналісти, які з різних причин не змогли, або не захотіли залишити місто. Деякі з них не хочуть співпрацювати з окупантами, інші — добровільно стали активними посібниками агресора, ну а декого просто вмовили пристати до пропозиції. 

Стало відомо, кого поставили керувати окупаційною «адміністрацією» захопленого Мангушського району Донеччини. 

Викрито ще трьох зрадників-поліцейських з Луганщини, які перейшли на сторону російських окупантів під час загарбницької війни проти України.