Шість тисяч рублів за квадрат — ціна «звільнення» мешканців Луганщини від їх майна. росія, яка методично руйнувала інфраструктуру області перші три місяці нового етапу російсько-української війни, тепер кволо видає людям подачки-компенсації та рапортує про «успіхи» в цьому напрямку.

Традиційно четверо народних депутатів від округів Донеччини отримали з бюджету кошти на винайм житла в Києві.

У проєкті закону про бюджет-2023 передбачили, як люди будуть отримувати компенсацію за втрачене чи зруйноване за час війни житло.

Троє народних депутатів від округів Донеччини отримали з бюджету кошти на винайм житла в Києві.

Сьогодні Кабмін розширив та спростив порядок подання інформаційного повідомлення про зруйноване чи пошкоджене майно внаслідок збройної агресії рф. 

Юристи назвали шість причин, чому ви не отримаєте 35 тисяч євро за рішенням Європейського суду з прав людини.

Для отримання компенсації необхідно подати заяву до Європейського суду з прав людини. Кожна заява важлива, бо допомогає не тільки отримати компенсацію за завдану шкоду, а і досягти засудження дій агресора і запобігти новим злочинам. Подання заяви є безкоштовним.

Опубліковані дані стосовно того, яку компенсацію народні депутати від Донеччини отримали для оренди житла або винайму готельного номера в квітні 2022 року. В умовах повномасштабної війни народні обранці продовжують отримувати такі виплати.

В Україні за першу добу після початку прийому заявок на компенсацію за зруйноване під час війни житло на порталі держпослуг «Дія» було зареєстровано понад 20 тисяч заявок.

На Донеччині департамент соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації перерахував грошову компенсацію 75 громадянам, житло яких було зруйновано внаслідок військової агресії з боку Росії.