Контрнаступ ЗСУ змусив окупантів робити нові ротації своїх військ на Сході.

З початком контрнаступу українських захисників занедбаність окупованих територій почала “впадати в очі” місцевим ще сильніше, ніж до того. На зміну “радощам окупації” прийшло прозріння, що росії мешканці «днр» не потрібні, а тому чим ближчий час звільнення захоплених територій – тим гірша якість життя в “молодій республіці”. 

Пів року війни для росії призвели не тільки до колосальних непоправних втрат у живій силі, а й до величезної витрати озброєнь та військової техніки: керованих ракет вже дуже мало, снаряди для артилерії та бронетехніка вичерпаються до кінця року, а стан військової авіації не дозволяє вести повномасштабну повітряну кампанію.

Український контрнаступ, ймовірно, призводить до передислокації та зміни пріоритетів російських військ на півдні та сході України.

Найближчими тижнями на війні Росії проти України може статися перелом. До цього часу ЗСУ потрібно буде отримати всю заплановану військову техніку та організувати злагодження сил. Майбутнє бойових дій залежатиме від розвитку подій на фронті у липні-серпні.