Вісім машин швидкої допомоги «Лікарів без кордонів» на сьогодні працюють на Cході України. Вони перевозять людей із лікарень поблизу лінії фронту до медзакладів у безпечніших місцях. Багато пацієнтів — люди похилого віку або ті, які зазнали травм внаслідок війни — як фізичних, так і психологічних.

Про кому і події, після яких ледь лишився живим, Володимиру Кирсанову нагадують апарат Ілізарова в лівій руці, слід від штучної вентиляції легень і численні поранення обличчя. 

Попереду в захисника ще не один десяток операцій та реабілітація. Проте вже сьогодні він розуміє, що таким, як до 24 лютого, вже не буде ніколи. І справа зовсім не у шрамах.

Діти, які отримали пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну та члени їхніх сімей, можуть отримати фінансову допомогу від міжнародної організації СОС Дитячі містечка.

Дмитро Фінашин із позивним «Фін» власним прикладом показує, яка сильна жага до життя та до перемоги в наших захисників.

24-річний Олег якраз був біля будинку, коли у сусідський дім влучила ракета. Хлопець почув гучний свист, який наближався до нього. Він встиг згрупуватися, а далі був вибух, і все навколо змішалося.

Вночі росіяни продовжували обстрілювати центральну частину Донецької області.

У Дніпрі медики «витягли» з того світу бійця, пораненого на Донеччині.

У неділю, 29 серпня, у зоні проведення Операції Об'єднаних сил на Донбасі збройні формування Російської Федерації обстріляли позиції Збройних сил України.

За минулу добу бойовики на Донбасі 14 разів порушили режим перемир’я.