Вночі росіяни вели активний вогонь на Донецькому та Горлівському напрямках.

Протягом доби армія рф здійснила 14 атак на житловий сектор, вбила та поранила цивільних мешканців.

Росіяни примусили українських військовополонених в Оленівці взяти участь у так званому референдумі та планують загнати їх у ряди казачого батальйону «днр». 

Псевдореферендуми на захоплених територіях торкнулися абсолютно всіх верств населення. Якщо насаджені вимоги голосувати стосуються всіх мешканців під окупацією, то агітацією й “здачею уклоністів” займаються ті, хто хоче втримати роботу, вислужитися перед владою та активно спілкується з місцевим населенням.

Жителям тимчасово окупованих територій радять удавати, що нікого немає вдома та не відчиняти дверей.

23 вересня на окупованих територіях стартували так звані “референдуми” про областей до складу рф. Зокрема, їх проводять у Луганській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Оперативна інформація станом на 18.00 22.09.2022 щодо російського вторгнення.

Сватівщина Луганської області «очищається» від загарбників та колаборантів. 

В окупований Маріуполь невдовзі повинні приїхати “представники російської естради”. До цієї події в місті вже почали готуватися – поставили металеві стійки з натягнутими на них зображеннями російських письменників.

Російська армія зараз уже перебуває у критичній ситуації через відсутність повноцінної компенсації втрат, яких вона зазнає в Україні. І непомітно для себе рф насправді «проскочила» пік своїх можливостей по мобілізації.