Юний спортсмен із Маріуполя став кращим боксером України

Мешканець Маріуполя Донецької області здобув золоту медаль на чемпіонаті України з боксу.

Юний спортсмен Маріуполя став кращим боксером України / фото: Маріупольска міськрада

У Бердянську пройшов чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 р. н. У змаганнях взяли участь понад 160 найсильніших юних боксерів, з 24 областей України, повідомляє прес-служба Маріупольскої міськради.

У ваговій категорії 44,5 кг, Маріуполь представляв Максим Рудик. На шляху до фіналу Максим здобув три перемоги над боксерами з Полтавської, Волинської та Рівненської областей.

У фінальному поєдинку маріуполець зустрівся з боксером з Бердянська. Максим впевнено переграв свого суперника у фіналі та єдиноголосним рішенням суддів здобув перемогу і золоту медаль.

За підсумками чемпіонату України буде сформована національна збірна команда для участі в чемпіонаті Європи, який пройде у травні в Румунії.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.