З 28 липня по 4 серпня у Стамбулі (Туреччина) пройшов юнацький чемпіонат Європи з плавання в ластах.

Три срібні медалі європейскої першості завоювали спортсмени-підводники Луганської області / Фото: Олександр Золотов

Більше 300 найсильніших спортсменів-підводників з 18 країн Європи віком до 18 років боролись за медалі європейських змагань. Національна збірна була представлена 14 спортсменами, з яких 5 — вихованці Сєвєродонецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивно-технічної школи водних видів спорту «Садко»: Валентина Рєзнік, Катерина Сторчева, Тетяна Хрипунова, Дмитро Серебряков та Володимир Сущенко, передає прес-служба Луганської ВЦА.

Так, перші чотири дні учасники змагалися в басейні: вранці кваліфікаційні запливи, ввечері — фінали. П’ятий день був присвячений марафонським запливом на відкритій воді.

Найбільш успішний виступ показала найдосвідченіша спортсменка — Майстер спорту України міжнародного класу Валентина Рєзнік. На її рахунку дві срібні нагороди та два рекорди України в складі естафети 4Х100 м та 4Х200 м серед дівчат. Володимир Сущенко завоював срібло в марафонській естафеті 4Х2000 м, зайняв 4 місце в складі змішаної естафети 4 по 50 м. Одна з наймолодших спортсменок збірної — Майстер Спорту України Тетяна Хрипунова виступала на двох дистанціях — 200 та 400 м плавання в біластах. В результаті Тетяна встановила два Рекорди України на цих дистанціях та увійшла до десятки найсильніших спортсменок Європи.

Підготували спортсменів тренери Олександр Золотов та Тетяна Полчанова.