Сьогодні на окупованому Донбасі стартував так званий «перепис населення», який проводить окупаційна влада — усі жителі окупованих територій, як Донецької, так і Луганської областей, повинні заповнити анкету та відповісти на питання, у тому числі провокаційні.

В ОРДЛО стартувала «перепис населення» / Фото з выдкритих джерел
В ОРДЛО стартувала «перепис населення» / Фото з выдкритих джерел

Перепис триватиме до 14 жовтня, повідомляють офіційні ресурси так званих «ЛДНР».

Окупанти заявляють, що перепис — це збір даних для фінансового планування, для отримання офіційної статистичної інформації про чисельність та структуру населення.

Для цього два тижні буде проводитися обхід усіх житлових районів на окупованих територіях. Також бойовики відкрили стаціонарні пункти перепису.

При цьому заявляється, що участь у перепису — анонімна, для того, щоб заповнити анкети, не треба пред’являти паспорт або інші документи.

Але жителі окупованих територій у цій ініціативі бойовиків участі приймати не хочуть.

В опитуванні, яке було проведено в одній з місцевих груп, більш ніж 76% дончан заявили, що не відкриють двері.

Більш за все людей обурюють питання на які потрібно відповісти в анкеті. Так, питання про громадянство більшість вважають провокаційним — адже він як би змушує визнати людей так звану «ДНР». користувачі всерйоз вважають, що якщо чесно відповісти на всі питання — то можна потрапити на підвал бойовиків.

Також користувачі вважають підозрілими детальні питання про джерела доходу. «Потрібно додати питання про те, де в квартирі ви зберігаєте Збереження», — жартують жителі ОРДЛО.

«Подібні питання ніхто не має право задавати при перепису, — пишуть користувачі. — Це особиста, конфіденційна інформація! Дуже підозріло, що такі питання включили в анкету. Раджу всім відмовитися від заповнення таки анкети, пославшись на Конституцію».

ОРДЛО, ЛДНР, перепис, Донеччина, Донбас, бойовики

Додати коментар