До прифронтової Авдіївки, яка щодня піддається ворожим обстрілам, почали повертатися місцеві мешканці.

Повертатися до Авдіївки зараз категорично не можна, оскільки місто, як і вся область, не готові до опалювального сезону. Про це в ефірі Апостроф TV заявив керівник Авдіївської ВЦА Віталій Барабаш.

"На жаль, люди повертаються, навіть такі є випадки. Але цього не треба робити, тому що попереду опалювальний сезон. На жаль, його не те, що в нашому місті, а в усій Донецькій області не буде у звʼязку з відсутністю газопостачання в Донецькій області.

Але ж навіть у містах, більш віддалених від лінії фронту, наприклад, Покровськ, Селидове, Дружківка, Костянтинівка, – там хоча б є електрика, можна якось зігрітися. І то це дуже складно буде зробити в масштабах великих міст", - пояснив Барабаш.

За словами голови ВЦА, більша частина людей зараз перебувають в укриттях, де неможливо проводити опалювання.

"У нас 90% всього населення знаходиться в укриттях – в реальних підвалах будинків, де немає електрики, води, світла. З точки зору техніки безпеки не можна ставити так звані "буржуйки" в підвальні приміщення, бо люди просто вчадіють", - зазначив чиновник.

Людей закликають виїжджати, утім мало хто на це погоджується.

"Ми постійно проводимо розʼяснювальну роботу, є навіть куди людей вивозити. Але, на жаль, їдуть небагато. Є навіть випадки, коли люди повертаються", - резюмував Барабаш.

Новини Донбасу, Авдіївка, обстріли, евакуація