26 років назавжди: лисичанин Олександр Пилипенко віддав своє життя за Україну

26-річний військовослужбовець Олександр Пилипенко загинув 19 вересня 2022 року під час боїв на Донбасі.

26 років назавжди: воїн Олександр Пилипенко віддав своє життя за Україну під час боїв на Донбасі

Олександр народився у місті Лисичанськ Луганської області. Навчався у Лисичанському ліцеї №14. Далі вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Лисичанський професійний ліцей». Вищу освіту здобув у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука, розповідає Меморіал.ua.

Коли почалася російсько-української війна у 2014-му, Олександр брав участь в АТО. Служив у складі добровольчого батальйону.

У 2016 році приєднався до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Збройних сил України. Брав участь в АТО/ООС. Зокрема, був у боях за Попасну і Золоте на Луганщині та Мар’їнку і Зайцеве на Донеччині.

З початком повномасштабного вторгнення Олександр продовжував боронити Україну та рідний Донбас від російських окупантів. Однак, на жаль, цього разу захисник прийняв там свій останній бій.

«І що ж ти будеш робити? Мав за честь знати і битись поруч цією весною. Пилипенко Олександр — на щиті і в строю. Спи спокійно, брате», — написав побратим Олександра Володимир Лазор.

Поховали військовослужбовця у Львові. У Олександра залишилися батьки, сестра і дружина.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev