Боронив рідну Донеччину: на фронті загинув шахтар з Гірника Сергій Федяєв

46-річний стрілець Сергій Федяєв з Гірника загинув 5 листопада 2022 року під час деокупації Харківської області. Вже наступного дня його побратими змогли звільнити населений пункт, за який він віддав життя.

На фронті загинув шахтар з Гірника Сергій Федяєв/фото ДонОВА

Сергій народився і виріс у Гірнику в родині шахтарів. Закінчив місцеву школу. Після проходження строкової військової служби переїхав на Сумщину, де оселився у селі Новопетрівка, повідомляє Донецька ОВА.

Там чоловік познайомився з Оленою, закохані одружилися і прожили 14 років у щасливому шлюбі, виховували дітей. Згодом родина переїхала до рідного міста Сергія, де він влаштувався на роботу в шахту.

Коли почалася повномасштабна війна, чоловіка приєднався до лав Сил ТрО Донеччини. Брав участь у боях проти  російських військ на рідній Донеччині, згодом вирушив звільняти Харківщину.

У Сергія залишилися дружина, діти та онуки.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev